سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

همایش جبهه مجازی وبلاگ نویسان ایثار و شهادت باحضور سردار محسن انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار شد.

در این همایش استان لرستان با 150 وبلاگ فعال در حوزه ایثار و شهادت به‌عنوان استان بر‌تر شناخته و از «مراد روشنی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان به دلیل اهتمام بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر شد.

همایش جبهه مجازی وبلاگ نویسان

گفتنی است، در پایان این مراسم ضمن قرائت بیانیه هیات داوران همایش جبهه مجازی وبلاگ نویسان ایثار و شهادت، «اکبر دارابی» از بوشهر با وبلاگ «خاطرات شهدا» به‌عنوان نفر اول، «جواد حسین‌زاده» از تهران با وبلاگ «صالحون» به‌عنوان نفر دوم و «احمد یوسفی» از بروجرد با وبلاگ «سرافرازان» به‌عنوان نفر سوم معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

ابتدای این تقدیر نیز از«مهدی یعقوبی» از نهاوند با وبلاگ «شهدا»، «زینب بختیاری» از خرم آباد با وبلاگ«رفاقت با شهدا»، «حسین بختیاری» ازخرم آباد با وبلاگ «پیروان شهدا»، «غلامرضا حر ریاحی» از الیگودرز با وبلاگ«آسمانی‌ها»، و «محمود جان محمدی» از تهران با وبلاگ «اهل یقین» به‌عنوان منتخبین این همایش تقدیر شد.


  
   مدیر وبلاگ
رقصی میان میدان مین
احمد یوسفی ، عضو کوچکی از خادمین شهدا .عضو انجمن قلم ارتش جمهوری اسلامی ایران .عضو مجمع فعالان سایبری ایثار و شهادت کشور ، نویسنده و خبرنگار دفاع مقدس .مدرس انجمن سینمای جوانان بروجرد. از نخبگان ایثارگر استان لرستان . داستان نویس و فیلمساز
آمار سایت
بازدیدهای امروز : [cb:stat_today_view] نفر
بازدیدهای دیروز : [cb:stat_yesterday_view] نفر
کل بازدیدها : [cb:stat_total_view] نفر
بازدید این ماه : [cb:stat_this_month_view] نفر
بازدید ماه قبل : [cb:stat_last_month_view] نفر
تعداد نویسندگان : [cb:stat_total_author] عدد
کل مطالب : [cb:stat_total_post] عدد
آخرین بروز رسانی : [cb:stat_modify_date]
خبر مایه
آمار وبلاگ

بازدید امروز :22
بازدید دیروز :99
کل بازدید : 552405
کل یاداشته ها : 226


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ        
       


Image Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/